KAPAT

Sektör hakkında yazılarımızı takip edebilirsiniz

E-Posta ile Destek Alın! [email protected]
Telefon ile Destek Alın! 0 850 885 56 57
Destek Talebi Gönderin Ticket Oluştur
 • Hakkımızda
Hakkımızda
HADİ GELİN
Bizi daha yakından tanıyın!

Özkula İnternet, 12 yıllık deneyimiyle müşterilerine kesintisiz hizmet sunuyor. 7/24 destek ekibimizle her an yanınızdayız. Sunucu hizmetlerimizi ücretsiz yönetiyor, donanımlarımızda ise en son teknoloji olan enterprise SSD'leri tercih ediyoruz. Dell 730 ve Dell 740 donanımlarıyla güvenilir ve performanslı bir altyapı sağlıyoruz. Sunucularımız, Ankara'daki Tier 3 veri merkezimizde barınmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız!

Vizyonumuz

Web Barındırma hizmetlerinde kullanılan donanım ve yazılımlerin yerlileştirilmesini hedefliyoruz. Ar-Ge çalışmaları ile verilen hizmetin kalitesini yükseltirken, maliyetini düşürmeyi planlıyoruz.

Değerlerimiz

Ticaret Etiğine önem veriyoruz. Sağlanan hizmette önceliğimiz yayının devamlılığıdır.

Misyonumuz

İnternet Yayıncılığını mümkün olan en kolay ve ekonomik hale getirmeyi hedefliyoruz. Site tasarımından yayınına ve sürdürülmesine kadar tüm aşamalarda çözüm üretmeye çalışıyoruz.

HİKAYEMİZ
Nasıl başladık, Neler yaptık

Yıllar içerisinde Ekibimizin ve Altyapımızın yıllar içindeki gelişimini görebilirsiniz.Teknoloji geliştikçe biz de daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi yeniliyoruz.

2024

Tüm sunucu ve network parkurumuz yenilendi.

2023

Ankara Veri Merkezi ile Aktif hat kullanımı 2 Gbit/s Üzerine çıktık.

2018

Sistem odası kapasitesinin %90'a çıkarılması

2014

Şirket Yapılanmasının Limited olarak belirlenmesi

2013

Sistem odasının kuruluşu

2011

Özkulanın Kuruluşu ve yapılandırılması

OFİSİMİZ
Size hizmet verdiğimiz Veri Merkezi

Özkula olarak, Ankara'da Tier 3 standartlarında konumlandırdığımız veri merkeziyle müşterilerimize güvenilir ve kesintisiz hizmet sunuyoruz. Her bir sunucumuzu titizlikle yönettiğimiz alt yapıda, çift farklı network operatörüyle yüksek bağlantı güvenilirliği sağlıyoruz. Ayrıca, A ve B enerji yapısıyla kesintisiz çalışma garantisi veriyor, müşterilerimizin iş sürekliliğini en üst düzeyde tutuyoruz

Profesyonel ekibimizle her an destek sağlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor ve memnuniyetlerini sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Özkula olarak, güvenilirlik, performans ve kalite standartlarında öncü bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de işletmenizin veri barındırma ihtiyaçlarını güvenle bize emanet edebilir, kesintisiz ve hızlı bir dijital deneyim yaşayabilirsiniz.

VERİ MERKEZİ
Sistem Odamız

Özkula olarak, gelişmiş network ve donanım alt yapımızla müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. 10 Gbit yedekleme sistemimiz, herhangi bir problem anında müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak için hızla devreye alınır ve kesintisiz bir deneyim sunar. Bu yüksek hızlı yedekleme sistemi, veri kaybını önlemeye ve müşterilerimizin işlerini aksamadan sürdürmelerine yardımcı olur.

Veri merkezi alt yapımız, %99 uptime garantisine sahip olup, müşterilerimize kesintisiz bir hizmet sunma taahhüdümüzün bir göstergesidir. Kullandığımız enterprise donanımlar, güvenilirlik ve performans konusunda en üst seviyede hizmet sağlar. Sunucularımız Ankara'da barınmakta olup, Türkiye'nin başkentindeki stratejik konumumuz sayesinde müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir erişim imkanı sunarız. Özkula olarak, güçlü altyapımız ve uzman ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Veri Merkezi

Bizi hemen bu numaradan arayarak destek alabilirsiniz

0 850 885 56 57
İsterseniz Biz sizi arayalım?

  KAPAT
  DNS Adresleri

  Güncel Dns bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

 • ns1.ozkula.com
 • ns2.ozkula.com
 • Directadmin
 • ns1.dns-cesrey.com
 • ns2.dns-cesrey.com
 • ns3.dns-cesrey.com
 • ns4.dns-cesrey.com
 • cPanel
  Destek Hattı 0 850 885 56 57 DNS Veri Merkezi Instagram